Tradycyjnie 1 maja wspominamy patrona naszej kaplicy świętego Józefa Rzemieślnika, tegoroczny odpust cieszył się dużym zainteresowaniem wiernych z terenu całej parafii. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Tomasz Kaczmarek, proboszcz parafii św. Bartłomieja Apostoła w Rogaszycach. Celebrans przybliżył sylwetkę świętego Józefa ukazując wielką rolę świętości w naszym życiu. Kazanie obfitowało w liczne odwołania do współczesnego świata, który inaczej żyje niż mówi Kościół czy postać świętego Józefa.

Z całego serca parafinom za udział podziękował ksiądz proboszcz Grzegorz, wyrażając wdzięczność: służbie liturgicznej, asyście druhów strażaków, pocztom sztandarowym z Antonina i Czarnegolasu. Na zakończenie odpustu odśpiewano hymn Te Deum.

Wszyscy uczestnicy mogli też posilić się kawą i ciastem wypieczonym przez rodziców ministrantów, zebrane środki pozwolą ministrantom wyjechać na wypoczynek letni. Za wielka ofiarność parafian dziękujemy.