‼️UWAGA‼️
W związku z wprowadzeniem nowych wytycznych obowiązują nas następujące przepisy:
na terenie, wewnątrz kościoła, w czasie pogrzebu na cmentarzu jednocześnie może przebywać do 5 osób. Dlatego proszę o uczestniczenie we Mszy Świętej tylko zamawiających intencję (w określonej ilości), wszystkich innych proszę o pozostanie w domu i duchową łączność. Osoby chętne do skorzystania ze spowiedzi lub sakramentu chorych proszę o kontakt telefoniczny na plebanię pod nr tel. 62 733 50 10 lub bezpośrednio na komórkę 697 751 822. Terminy spowiedzi z ogłoszeń parafialnych nadal są aktualne. Można również kontaktować się przez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w sprawach wymagających dłuższej wypowiedzi. Proszę o dostosowanie się do zaleceń. Ks. bp Edward Janiak do odwołania udzielił wszystkim przebywającym na terenie Diecezji Kaliskiej dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. O sprawach duszpasterskich będę informował na bieżąco. Proszę o udostępnianie i rozpowszechnianie tej wiadomości.
Niech Maryja i Św. Józef ma nas w opiece.
Polecam was w moich modlitwach i również o tę modlitwę proszę.
Proboszcz
Ks. Daniel Zarębski