ZAPROSZENIE DO DUCHOWEGO PIELGRZYMOWANIA W RAMACH 383. KALISKIEJ I 29. DIECEZJALNEJ PIESZEJ PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ

W niedzielę, 9 sierpnia br., wyrusza 383 Kaliska, 29 Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na pandemię i ograniczenia w możliwości fizycznego podążania na pielgrzymim szlaku serdecznie zapraszamy Was do duchowego włączenia się w tegoroczne pielgrzymowanie.

W Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu od 9 do 18 sierpnia, w godzinach od 19.30 – 21.00 odbywać się będą spotkania modlitewne prowadzone przez ojca duchownego pielgrzymki ks. Pawła Nowackiego. Spotkania te będą na żywo transmitowane przez nasze diecezjalne media Radio Rodzina i telewizję Dom Józefa

Zapewniamy Was o naszej modlitwie, w której będziemy pamiętać 
o wszystkich duchowych uczestnikach pielgrzymki i jednocześnie o nią prosimy, by tegoroczna pielgrzymka przyniosła jak największe owoce dla dobra Kościoła Kaliskiego.

 

ks. Rafał Grzęda
Kierownik Pielgrzymki