W każdą niedzielę i środę tegorocznego Adwentu o godz. 20.30 możesz połączyć się z nami w transmisji na żywo, kilkoma kanałami:

 Kanał Kostów on-line na YouTube
 Strona Facebook parafii Czarnylas
 Fanpage Facebook Darek Brylak

Nie w jednym miejscu, ale w jednym czasie i w jednym duchu. Zapraszamy na rekolekcje adwentowe „skrojone” na czas pandemii. „Antidotum” – to ma być odpowiedź na nasze czasy. Livestream prowadzony przez dwóch księży, którzy będą chcieli pochylić się nad Słowem Bożym, problemami współczesności, zaprosić do modlitwy i czynnego włączenia się do dyskusji na proponowane tematy. Może to i nowatorska metoda, może nie wszystko się uda, ale mamy nadzieję, że jest poszukiwaniem odpowiedzi na Twoje zapytania, a zarazem pomocą w spotkaniu z przychodzącym Bogiem. Już teraz zaplanuj sobie wieczór, by móc zasiąść, by wsłuchać się w pierwsze spotkanie zatytułowane „Spieszę się!” Bądź tak dobry i udostępnij, bądź polub ten post, by więcej osób mogło wziąć w tym wydarzeniu udział.
Dzięki i polecamy się modlitwie.
ks. Darek i ks. Daniel