Towarzystwo im. Fryderyka Chopina Koło w Ostrowie Wielkopolskim, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu oraz Fundacją Arte dei Sounatori w Poznaniu, ks. Danielem Zarębskim Proboszczem Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie, Sonori Ensemble we Wrocławiu zapraszają na koncerty
WRESZCIE NA ŻYWO czyli muzycznie dla wszystkich
• Piątek 20 sierpnia 2021, 18.oo, Pałac Myśliwski w Antoninie
GALA OPEROWA (pieśni, arie i duety operowe oraz muzyka fortepianowa)
SONORI Ensemble: Agnieszka Drożdżewska sopran, Anna Wilczynska sopran, Izabela Strzelecka mezzosopran, Przemysław Przemo Winnicki fortepian.
• Niedziela 22 sierpnia 2021, 17.oo, Kościół Matki Boskiej Ostrobramskiej (Kaplica Radziwiłłów) w Antoninie
KONCERT NA DWA … (Bach, Haendel, Chopin, Moniuszko, Franc, Fitzgerald…)
Marcel Stasierski organy, fisharmonia, fortepian, prowadzenie, Monika Walczak sopran, skrzypce, Kacper Kaczmarek akordeon, Adam Michalak tenor, Mateusz Fidyka trąbka , Ignacy Stasierski skrzypce, Liliana Biała skrzypce, Tobiasz Biały fortepian
• Piątek 27 sierpnia 2021, 18.oo, Pałac Myśliwski w Antoninie
MUZYCZNY SALON RADZIWIŁŁÓW (Paganini, Chopin, Schubert, Gauliani)
Arte dei Sounatori kameralnie: Ewa Golińska skrzypce i Dohyo Sol (Szwecja) gitara romantyczna
WSTĘP WOLNY!
• Koncerty zorganizowano ze środków: Stowarzyszenie Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, NewReh – fizjoterapia i sport w Ostrowie Wielkopolskim, Towarzystwa im. Fryderyka Chopina w Warszawie i w Ostrowie Wielkopolskim, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Antonin 20. 22. 27.08.2021 Wreszcie na żywo czyli muzycznie dla wszystkich”