W Kaliszu przy parafii Matki Teresy z Kalkuty prowadzony jest darmowy kurs opieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi z możliwością uczestniczenia w nim także w formie online oprócz zajęć praktycznych. Rekrutacja do 24 września.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.
Prowadzony przez profesjonalistów współpracujących z Fundacją Mocni Miłością i Akademią Kaliską im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu i Caritas Diecezji Kaliskiej.
Uczestnik kursu zdobędzie teoretyczne i praktyczne umiejętności w zakresie prawa, bezpieczeństwa pracy, psychologii, wolontariatu, opieki medycznej i domowej.
Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu w siedzibie Fundacji. Pierwsze spotkanie (27 września o godz. 18:30) w kościele św. Matki Teresy z Kalkuty w Kaliszu na Os. Ogrody.

Zgłoszenia:
Chętnych prosimy o przesłanie lub dostarczenie osobiście wypełnionej ankiety mocnimilosia.pl/dopobrania na adres Fundacji Mocni Miłością, ul. Szewska 1 w Kaliszu lub przesłanie skanu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje: tel. 531 160 190, www.mocnimiloscia.pl