28 października już po raz III odbył się Marsz Świętych w naszej wspólnocie. Swój początek jak zawsze ma przy Kościele Najświętszego Seca Pana Jezusa, gdzie dalej w barwnym korowodzie udajemy się na Msze świętą do Kościoła Matki Bożej. Cieszymy się, że dzieci chętnie się przebierają i wraz z rodzicami świętują to piękne wydarzenie z życia naszej wspólnoty parafialnej.

Za organizacje marszu odpowiedzialny po raz trzeci jest ks. Witold, który stara się by zawsze miał nowe elementy, które ukazują piękno bycia wpatrzonym w życie świętych. Odbywanie się tego przedsięwzięcia jest potrzebne, aby uświadomić i uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem, jakim jest obchodzenie pogańskiego święta, Halloween. 

Dziękujemy za piękną współprace rodzicom, dzieciom za udział, darczyńcom za pomoc w zorganizowaniu III Marszu Świętych. Niech Bóg wszystkim hojnie błogosławi.