Intencje Mszalne 29.3.-5.4.2020 r.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie

29.3.2020 r.

9.00 A – +Wacław, Anna Kociemba, Czesław, Wacław, Maria, Henryk, Teresa Kociemba, Sławek Juszczak, za dusze w czyśćcu cierpiące

10.15 K – +Andrzej Szyszka

11.45 – +Sylwester, Stanisława, Leon Sobczakowie Oraz Pelagia, Kazimierz, Józef Talagowie

Msza transmitowana na parafialnym Facebooku https://www.facebook.com/CzarnylasParafia/

15.00 – Za parafian

30.3.2020 r.

17.30 – +Irena Szwejda

31.3.2020 r.

17.30 A – +Józef, Gertruda Gabryś, Anna, Antoni, Jan Krępski, Wojciech, Cecylia Pieprzka, Tomasz, Wiktoria Pieprzka

1.4.2020 r.

17.30 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o ustanie epidemii wirusa

+Marianna (16R), Maria, Ludwik Fabrowscy, Józef Czernik

2.4.2020 r.

17.30 K – +Bolesław (3R), Weronika Noskowicz (21R), zm. z rodz. Noskowiczów, Witków, Stanisław Pietryga, ks. Kazimierz

3.4.2020 r.

17.30 – Intencja Straży Honorowej NSPJ

Za Ojca Świętego Franciszka, biskupów, kapłanów, osoby konsekrowane, o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Za dzieci przygotowujące się do I-ej Komunii Świętej, za chorych i cierpiących, o nawrócenie grzeszników, za naszą Ojczyznę, o ustanie epidemii na całym świecie, za zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące

4.4.2020 r.

8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18.00 – +Maria Czerniecka (8R) i zmarłych rodziców Andrzej, Katarzyna

VI Niedziela

Wielkiego Postu

5.4.2020 r.

9.00 A – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie oraz za +Edmund Spychalski

10.15 K – +Kazimierz (21R), Seweryna, Marian Monieta

11.45 – +Maria Leja (11R)

15.00 – Za parafian

Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu 29.03.2020 r.

UWAGA

1. Ze względu na epidemię i kolejne ograniczenia proszę o modlitwę i łączność duchową w swoich domach. Biskup Edward Janiak do odwołania udzielił dyspensy od uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej. Proszę jednocześnie o łączność poprzez media we Mszy Świętej. Z naszej parafii taka relacja będzie zawsze na Mszy o 11.45, którą można obejrzeć na naszym parafialnym Facebooku.
    W kościele jednocześnie może przebywać tylko 5 osób proszę o przestrzeganie tego zalecenia. Proszę, aby w we mszy uczestniczyli tylko zamawiający intencję.
    Kościół MB Niepokalanie Poczętej jest otwarty cały dzień od 9.00 do 18.00. Dziękuję wszystkim, którzy w tym czasie nawiedzają kościół.
  1. Możemy korzystać z sakramentów otrzymywać namaszczenie chorych i Komunię Świętą, spowiadać się, dlatego do tego zachęcam. Można zawsze dzwonić i wtedy dostosuję odpowiednią godzinę, miejsce, mogę również dojechać do domu. Telefon bezpośrednio do mnie 697 751 822 (mam możliwość oddzwonić nawet jak nie odbiorę w danym momencie).
  2. Ze względu na stan epidemii w najbliższym tygodniu plan będzie następujący także na filiach:
    Od 15.00 koronka następnie spowiedź do 17.30, o 17.30 Msza i jeśli będą chętni to bezpośrednio po Mszy od ok. 18.00. Proszę o przestrzeganie ilości osób w kościele, ewentualne zaczekanie na dworze lub w samochodzie.
    Poniedziałek, środa i piątek tylko Czarnylas
    Wtorek tylko Antonin
    Czwartek tylko Szklarka Przygodzicka
  1. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 9.00 do Mszy o 17.30. Członków Straży Honorowej proszę o indywidualną modlitwę w ciągu całego dnia.
  2. Objazd chorych proszę zgłaszać indywidualnie, termin będzie dostosowany w zależności od ilości osób.
  3. Odwołane są wszystkie dodatkowe spotkania oraz nabożeństwa.
  4. W tym tygodniu w czwartek przypada 15 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  5. Informacje bieżące będą się pojawiać na naszej parafialnej stronie internetowej.

Ks. Daniel Zarębski