Intencje Mszalne 14.6.-21.6.2020 r.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie

XI Niedziela Zwykła

14.6.2020 r.

7.30 – W intencji parafian

9.00 A – W 18 rocznicę urodzin Julii dziękując za dotychczasowe łaski z prośbą o obfitość darów Ducha Świętego

10.15 K – Podziękowanie NSPJ i NSMP za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla nas i dla naszych rodzin, dla zmarłych o łaskę zbawienia – od V Róży Matek wp. NSPJ w Szklarce Przyg.

K – nabożeństwo czerwcowe

11.45 – +Ryszard Pala i zm. rodzice z obu stron

Modlitwa wiernych: Hetmanów

15.6.2020 r.

17.30 – +Donata Błaszczyk

Modlitwa wiernych: Kotowskie

16.6.2020 r.

Nabożeństwo czerwcowe

17.30 – 1) W intencji Władysławy w 85 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie , Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

2) +Teresa Kuśnierz

Modlitwa wiernych: Ludwików

17.6.2020 r.

17.30 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców parafii, o dobre urodzaje w całej parafii

– W 18 rocznicę urodzin Szymona dziękując za dotychczasowe łaski, z prośbą o obfitość darów Ducha Świętego

+Jan Radajewski (17R) i zm. z rodz. Radajewskich i Serafinów

+Arleta Mrugalska (29R), Jan Mrugalski, Mieczysław Kaczmarek i zm. z rodz. Mrugalskich

+Stanisław Kaczmarek (20R), Katarzyna, Józef Łowisz, Franciszek, Helena Kaczmarek, Bogdan Rozwora

+Stanisława Kowalska, Krzysztof Błaszczyk, Tadeusz Królik

Modlitwa wiernych: Antonin

Zakończenie oktawy

Bożego Ciała

18.6.2020 r.

17.30 – +Józefa Franciszek Wołowiec, Stanisław Nadstawek

Modlitwa wiernych: Czarnylas

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

19.6.2020 r.

17.30 – 1) W 18 rocznicę urodzin Agaty dziękując za dotychczasowe łaski, z prośbą o obfitość darów Ducha Świętego

2) +Krystyna Prusinowska

20.6.2020 r.

15.00 – Ślub Justyna – Kornel

18.00 – +Edmund (18R), Halina, Henryk, Jan, Stefan Janoś

XII Niedziela Zwykła

21.6.2020 r.

7.30 – +Maria, Antoni Rosik, Helena, Paweł Guder, Piotr Kułek i zm z rodz.

9.00 A – +Antonina, Antoni, Elżbieta, Józef Białkowscy, Stefania, Sylwester, Tadeusz Nadstawek, zm. z rodz. Białkowskich i Nadstawków

10.15 K – +Ludwika, Andrzej, Agnieszka Wczesny, Bronisława, Józef, Kazimierz Sikora

12.00 ODPUST KU CZCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy 14.06.2020 r.

1. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i udział w uroczystości Bożego Ciała i zapraszam do dalszej modlitwy przez cały tydzień szczególnie w Poniedziałek – Kotowskie, Wtorek– Ludwików, Środa – Antonin i Kocięba, Czwartek – Czarnylas., w którym czcimy Ciało i Krew Chrystusa oraz Jego Najświętsze Serce. W czwartek zakończenie Oktawy i na zakończenie procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Porządek i przygotowanie jak w Boże Ciało. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – patronalna, nie obowiązuje post.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 odbędzie się odpust parafialny ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie będziemy dziękować za 90-lecie istnienia parafii, a Mszy będzie przewodniczył Dziekan Dekanatu Mikstackiego ks. kan. Krzysztof Ordziniak. Zapraszam wszystkich parafian. Proszę o uczestnictwo w procesji sztandarów i obrazów.
  3. Dziękuję za wszystkie złożone ofiary w dzisiejszą niedzielę i w czasie oktawy, które będą przeznaczone na cele inwestycyjne.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę o pomoc w Czarnymlesie Fikus, Janiak, Szczot, w Antoninie w piątek Szeleszczyk, Lidia Kołodziej.

Ks. Daniel Zarębski – tel. 697 751 822