Ogłoszenia Parafialne Objawienie Pańskie – Trzech Króli 6.1.2023r.

1. Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli święto obowiązkowe. Przed i po mszy można nabyć kredę i kadzidło, ofiary będą przeznaczone na misje i ministrantów. Z tyłu kościoła jest do zabrania woda. Nie obowiązuje post.
  2. Dzieci, które odprawiają I piątki miesiąca ważne, aby dzisiaj przyjęły Komunię Świętą – po Mszy mogą przyjść do podpisu z kartkami.
  3. Dzieci wraz z całymi rodzinami i wszystkich parafian zapraszamy także na dzisiejsze popołudnie o 15.00 na wspólne kolędowanie połączone z występami dzieci i młodzieży naszej scholii Gałązki Oliwne. Będą także oprócz gitar dodatkowe instrumenty akordeon, skrzypce i jeszcze inne. Po kolędowaniu ok. 16.00 schola, lektorzy i ministranci mają spotkanie opłatkowe na plebanii.
  4. W I sobotę o 7.30 różaniec, o 8.00 Msza a po niej medytacja.
  5. Dzieci przystępujące do I Komunii Świętej zapraszam już w niedzielę 8 stycznia ze świecami od chrztu na mszę o 11.45. Odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
  6. Próba scholii jeszcze dzisiaj o 14.00 i w niedzielę 8 stycznia o 10.30.
  7. Kolęda według wcześniej zapowiedzianego planu – jutro od 9.00 w Jesionie.

Ks. Daniel Zarębski – proboszcz 697 751 822