W niedzielne słoneczne listopadowe południe (17.11.2019 r.) w naszym kościele w Antoninie zgromadzili się nasi parafianie, ale również osoby przybyłe z sąsiednich parafii, goście, a nawet rowerowi pielgrzymi z Ostrowa Wielkopolskiego, a to wszystko ze względu na uroczystość odpustową ku czci Matki Boskiej Ostrobramskiej.




