Wraz z końcem sierpnia odbyła się nasza kolejna pielgrzymka. Tym razem udaliśmy się trasą do Lichenia – Włocławka – Gietrzwałdu – Torunia. Mimo dość napiętego programu mogliśmy doświadczyć rodzinnej atmosfery wspólnego pielgrzymowania.

W programie znalazły się miejsca szczególnie cenione przez katolików tj. Bazylika Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej w Licheniu, Krzyż Pomnik ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku, Bazylika katedralna św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Toruniu, Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, starówka w Toruniu oraz wiele innych ciekawych miejsc związanych z kulturą naszego narodu. Obiektywnie patrząc w programie naszej pielgrzymki było coś dla ducha i ciała, wszyscy wrócili zadowoleni, bogatsi o zdobytą wiedzę oraz mnóstwo atrakcji. Modlitwa była przeplatana wspólnym śpiewem, dzięki zdyscyplinowaniu grupy mogliśmy bardzo dużo się dowiedzieć, wzmocnić wiarę i zdobyć nowe przyjaźnie.

Dziękujemy Bogu za piękny czas wędrowania i już prosimy o dalsze siły do zorganizowania kolejnej pielgrzymki.