Intencje Mszalne 12.4.-19.4.2020 r.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie

Zmartwychwstania
Pańskiego

12.4.2020 r.

6.00 – Msza o świcie za parafian

Msza transmitowana

9.00 A – +Tadeusz Nadstawek (14R)

10.15 K – +Helena Szmaj (9R), Józef Szmaj

11.45 – +Jan Świątek (12R), Luba Świątek (5R), Henryk Pakuła (5R), Mieczysław, Helena Pakuła, Zygmunt Tulicki i zm. z rodziny Świątków i Kuźmiczów

II Dzień Oktawy Wielkanocy

13.4.2020 r.

7.30 – W pewnej intencji

9.00 A – Marian, Czesława, Maciej, Jarosław Szych, o zdrowie dla Piotra

10.15 K – +Teresa (19R), Piotr (28R) Kasperczyk

11.45 – +Pelagia (18R), Franciszek, Józef, Jan Łatniak, Edward Skrobański, Marian Basiński, Łucja, Feliks Jakóbczak, Genowefa, Leon Modzylewscy, dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek w Oktawie Wielkanocy

14.4.2020 r.

17.30 – +Anna Kędzia, Krystyna Trzeciak, Anna, Józef Kędzia, Weronika, Leon Klimek /Msza transmitowana/

Środa w Oktawie

15.4.2020 r.

17.30 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o ustanie epidemii wirusa

+Janina Pietryga oraz zmarli z rodziny Pietrygów

+Kazimierz Zmyślony  /Msza transmitowana/

Czwartek w Oktawie

16.4.2020 r.

17.30 – +Emilia Ziąbka od rodziny Czasków, Cieślaków i Zawidzkiej

/Msza transmitowana/

Piątek w Oktawie

17.4.2020 r.

17.30 – +Teresa Graf, Wiktoria, Jan, Franciszek Tomczak, Maria, Władysław Noskowicz

/Msza transmitowana/

Sobota w Oktawie

18.4.2020 r.

16.30A - +Grzegorz Kowalski (1R)

18.00 – W 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Jerzego Stachów o zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w dalszym życiu

II Niedziela Wielkanocna
Święto Miłosierdzia
Bożego

19.4.2020 r.

7.30 – +Stanisław Nadstawek

9.00 A – +Teresa (1R), Czesław (44R)

10.15 K – Za parafian

11.45 – Dziękczynna za otrzymane łaski i o błogosławieństwo dla rodzin Olszewskich i Winiarskich.

15.00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia - Transmisja

W Mszach uczestniczą tylko osoby zamawiające intencje (proszę o kontakt telefoniczny)

Z racji oktawy wszystkie Msze Święte wieczorne w tygodniu transmitowane przez parafialny Facebooku CzarnylasParafia

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020 r.

Drodzy parafianie dziękuję ciągle Bogu za waszą obecność. Życzę na ten czas wielkanocny, aby każdy z Was doświadczył radości zmartwychwstania. W tych trudnych dniach, które mają stać się radosnymi, wspólnie wypowiadajmy słowa Jezu ufam Tobie. Dzięki temu dojdziemy tam, gdzie Chrystus chce nas zaprowadzić – do świętości, do nieba. Spotkajcie Jezusa, On Zmartwychwstał Alleluja!

1. Codziennie do Niedzieli Miłosierdzia od 15.00 do Mszy będzie można adorować Najświętszy Sakrament. Kościół otwarty będzie cały dzień.
  2. Za tydzień Święto Miłosierdzia zachęcam do odmawiania nowenny. O godzinie 15.00 transmisja Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia.
  3. Msze Święte w niedziele wracają do zwykłego porządku 7.30 i 11.45 Czarnylas, 9.00 Antonin, 10.15 Szklarka Przygodzicka. Niezmiennie w kościele może przebywać tylko 5 osób.
  4. Z racji oktawy będzie można codziennie obejrzeć transmisję Mszy Świętej. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W minionym tygodniu zmarli Stanisław Sakowski z Czarnegolasu, Michał Rosicki ze Szklarki Myślniewskiej. Wieczny odpoczynek…
  6. Na koniec podziękowania za przygotowanie tego innego czasu Świąt Wielkanocnych. Państwu Barbarze i Tomaszowi, pani Natalii i pani Krystynie za dekoracje w kościele, panu Mikołajowi za użyczenie oświetlenia, panu Alkowi za bratki, wszystkim zaangażowanym w liturgię. Panu organiście Jakubowi, panu kościelnemu Florianowi z żoną oraz szczególne podziękowanie za wszelką pracę i posługę panu Edmundowi, którego wspierała żona.
    Dziękuję również za uporządkowanie terenu wokół parkingu panu Michałowi i panu Leszkowi.
    Dziękuję wszystkim tym razem za łączność duchową, obecność w kościele na adoracji. Dziękuję za wszystkie wyrazy życzliwości i wsparcia, za ofiary na utrzymanie naszej parafii składane bezpośrednio do mnie, przez konto parafialne, czy do puszek.
    Jeśli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam. Wszystkim należą się słowa wdzięczności, ja ogarniam was wszystkich modlitwą i do zobaczenia.

Ks. Daniel Zarębski
tel. 697 751 822