___#____#___Intencje Mszalne: 04. 06 – 10. 06. 2018. ___#____#___

IX Niedziela Zwykła            03.06. 2018

7:30   1 +Leszka Stabrowskiego w I rocz. śm., Jadwigę, Edwarda, Feliksa Stabrowskich.

2 +Mariana Pawłowskiego w I rocz. śm. – int córki Wioletty z mężem.

9:00 – Za Parafian.

10:15 K Podziękowanie Panu Bogu i Matce Najświętszej za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Błogosławieństwo Boże dla wszystkich matek i ich rodzin, a dla zmarłych o łaskę zbawienie – int. 4 róży matek pw. NSPJ.

11:45 1 +Pawła Jurka z ok. urodzin zm. z rodziny Jurków, Furmanków.

2 – W Intencji Mieszkańców Hetmanowa.

17:30  1 +Stefanie Pietralczyk w 6 rocz. śm. zm. z rodziny.

2 – W Intencji Mieszkańców Kotowskiego.

17:30 1 +Eryka Grund w 12 rocz. śm. zm. rodziców, Annę, Hugona zm. z rodziny Grund.

2 – W Intencji Mieszkańców Ludwikowa.

17:30 Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W intencji Ojczyzny, rodzin naszej parafii, dzieci i młodzieży, w int. powołań kapłańskich, zakonnych
i misyjnych, chorych i cierpiących, oraz matek oczekujących potomstwa, o dar macierzyństwa.

W Intencji Mieszkańców Antonina i Kocięby.

W I rocz. urodzin Hanny.

+W 5 rocz. śm. Józefa Kazimierza Gabrysia, Zofię, Ludwika Gabryś, Wandę, Jana Basińskich.

+Sylwestra Kamzola, Grzegorza Mielcarka, Marię Gręzicką, Leokadię Wczesną, Helenę Grześczyk, Józefa Cieślińskiego, Edwarda Skrobańskiego, Łucję Drapikowską, Jana Mrugalskiego, Andrzeja Kupaja, Henryka Szkudlarka, Irenę Albrecht, Marka Brzezichę.

Czwartek Zakończenie Oktawy  Bożego Ciała

17:30  1  +Ludwikę, Andrzeja, Andrzeja, Agnieszkę Wczesnych. Bronisławę, Józefa, Kazimierza Sikorów.

2 – W Intencji Mieszkańców Czarnegolasu.

17:30 1 +Eugeniusza Napieralskiego w I rocz. śm.

2 +Karola Lenckiego.

14:30 W 70 rocz. Istnienia Przedszkola Calineczka w Czarnymlesie.                                        Kościół MB.

15:00 AT W Intencji Nowożeńców: Dembska- Domasik.

16:00 Cz. W Intencji Nowożeńców: Stalewska – Szlachta.

18:00 1 – W 80 rocz. urodzin Stanisława – int. żony, dzieci, wnuków i prawnuków.

2 +Marka Cholewa w 23 rocz. śm. za rodziców, dziadków. Irenę, Jana Pieprzków, Idziego Karwackiego.

X Niedziela Zwykła.   10.06.2018

7:30 +Franciszka Szczypkowskiego w I rocz. śm.

9:00 AT +Tadeusza, Stefanię, Sylwestra Nadstawków, Antoninę, Antoniego, Józefa, Elżbietę Białkowskich, zm. z rodziny Białkowskich, Nadstawków.

10:15K +W 30 rocz. śm. Stanisława Nieruchalskiego, Pelagię, Antoniego Nieruchalskich, Mariana Jakubowskiego.

12:00 – Za Parafian – Suma Odpustowa ku czci NSPJ.

___#____#___Ogłoszenia Parafialne  IX – Niedziela Zwykła. ___#____#___

1.Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej – odmawiamy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.Dzisiaj w niedzielę 3 czerwca w Kościele w Polsce  obchodzimy Święto Dziękczynienia – Dziękujemy za Niepodległość w 100 Rocznice Odzyskania Niepodległości. W tym dniu podobnie jak w latach ubiegłych zbiórka do puszek na Świątynie Opaczności Bożej. Dzięki pomocy możliwe będzie kontynuowanie prac w powstającym Sanktuarium. Serdeczne Bóg zapłać.

3.W środę: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z udziałem Członków Kół Różańcowych i Czcicieli Matki Bożej

4.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, procesja do 4 ołtarzy wokół Kościoła. Ołtarze będą przygotowane przez mieszkańców Czarnegolasu, jak w Boże Ciało. Zapraszamy do udziału  w Oktawie Bożego Ciała dzieci pierwszokomunijne, dzieci sypiące kwiaty, młodzież, ministrantów i wszystkich parafian.

5.W piątek Uroczystość NSPJ, w tym dniu niema postu. Uroczystość Odpustowa ku czci NSPJ, w niedzielę 10 czerwca. Suma odpustowa o godz.12:00. Proszę obsługę i asystę oraz: dzieci pierwszokomunijne, dzieci sypiące kwiaty, ministrantów, proszę
o zaangażowane  w procesję podobnie  jak w Boże Ciało.

6.Zbiórka Ministrantów przed odpustem w najbliższą sobotę o godz.10:00 w Kościele. Za tydzień w niedziele 10 czerwca Próba Scholii o godz.10:30. Serdecznie zapraszamy

7.W roku szkolnym dzieci kl. II, III, IV uczestniczą we Mszy świętej o godz.11:45. Dzieci zbierają Ziarno.

8.Z racji trwającego Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa, poszczególne parafie naszej diecezji udają się do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Dla naszej parafii został wyznaczony dzień 16 czerwca (tj. sobota). Wyjazd
o godz.10:00 z parkingu przy Kościele, po wspólnym posiłku w Bazylice w Kaliszu w drodze powrotnej odwiedzimy też Park w Gołuchowie. Koszt wyjazdu 20zł, zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy do wyjazdu dzieci, młodzież kandydatów do bierzmowania oraz wszystkich naszych parafian.

9.Dziękuję, za sprzątanie Kościoła, i proszę o dalsza troskę o Świątynie proszę rodziny: Tomankiewicz, Niełacny, Kowalczyk, Szczepaniak, Szczepaniak. W Antoninie sprzątanie w piątek: Agata Jarych, Danuta Jeżewska.

10.W zakrystii do nabycia jest Prasa Katolicka, pod chórem kolejny numer gazetki parafialnej. Zachęcamy do lektury.

Ks. Kan Grzegorz Zamelek Proboszcz.

___#____#___