Intencje Mszalne  20.08 – 26.08.2017.

XX  Niedziela  Zwykła

19.08.2017.

7:30 – Z okazji 18-ych urodzin Pawła z prośbą o Błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej.

9:00 AT +Jana Siwka w 4 r. śm. zm. rodziców i rodzeństwo.

(W modlitwie w I rocz. ur. Wiktorii).

10 15 K +Leszka w 3 r. śm., Józefę w 4 r. śm., Antoniego Prusinowskich.

11:45  +Janinę, Zenona Radajewskich w rocz. śm. oraz za dziadków zm. z obu stron.

17:30 +Mariana Jany w I rocz. śm. – int. rodz. Kaźmierczaków i Mrugałów.

7:30 +Jana Bzika – int. siostrzeńca Wojtka z rodz. i Anny Ndstawek.

17:30 Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W intencji rodzin naszej parafii, dzieci, młodzieży, w int. powołań kapłańskich zakonnych   misyjnych, chorych i cierpiących, oraz matek oczekujących potomstwa.

W 40 rocz. ślubu Marii i Kazimierza.

–O udany przebieg zabiegu oczu dla Łucji.

+W rocz. śm. Antoniego Pietrygi, Pelagię Pietrygę, Ks. Kazimierza, Stanisławę, Janinę Pietrygę zm. z rodz. Kyciów i Pietrygów.

+Janinę Górną, Jadwigę Szczepaniak, Grzegorza Milecarka, Leokadię Wczesną, Helenę Grześczyk, Józefa Cieślińskiego, Edwarda Skrobańskiego, Łucję Drapikowską, Jana Mrugalskiego, Edwarda Szczypkowskiego, Franciszka Tomczaka.

7:30 +Irenę Albrecht – int. rodz. Serafin ze Szklarki Myślniewskiej i pracowników Gospodarstwa Rolnego.

17:30 +Stanisławę Michalską – int. współpracowników córki Małgorzaty z Firmy Polm
– Ostrów.

14:00 W Intencji Nowożeńców: Wala – Podgórski.

18:00 +Jadwigę, Leszka, Edwarda, Feliksa Stabrowskich.

(W modlitwie I rocz. ur. Hanny)

XXI Niedziela Zwykła       NMP Częstochowskiej Uroczystość         26.08. 2017.

7:30 +W 34 rocz. śm. Andrzeja, Franciszka, Wiktora, Katarzynę Sperling, zm. z rodziny Szulców i Staniewskich.

9:00 AT +Helenę, Lecha w 29 rocz. śm., Marię, Stanisława Grześczyków, Marię, Franciszka Kubiaków, Stanisława Cierpkę.

10:15 K +Czesławę, Stanisława, marka Brzezichów, Darię Fabrowską.

11:45 +Marię w 3 rocz. śm., Mariana, Helenę, Józefa Tetlaków. Annę, Jana Serafin i zm.
z rodz.

Ogłoszenia Parafialne – XX Niedziela Zwykła.

1.Dzisiaj o godz.18:00 odbędzie się Koncert Organowy w Kościele NSPJ. Koncert poprowadzi p. Karol Kozan projektant i wykonawca instrumentu, organomistrzem będzie p. Jacek Pupka, organista z Katedry Poznańskiej. Serdecznie zapraszamy.

2.W środę Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z udziałem czcicieli Matki Bożej, Członków Kół Różańcowych, jak każdego 22 dnia miesiąca modlitwa w intencji rodzin naszej parafii, przez wstawiennictwo
św. Jana Pawła II i uczczenie relikwii.

3.W niedziele 26 sierpnia Uroczystość M.B. Częstochowskiej. Uroczystość odpustowa w Dębnicy
w 40 rocznice powstania parafii w sobotę 25 sierpnia o godz.18:00 pod przewodnictwem Biskupa Stanisława Napierały.

4.Dziekuję, za złożoną ofiarę z okazji Dziękczynienia za Tegoroczne Plony Żniwne w wysokości 760zł. Ofiara zostanie przeznaczona na organy w Kościele NSPJ. Bóg zapłać.

5.Zaparaszamy parafian do udziału w dwudniowej autokarowej pielgrzymce do: Licheń –– Włocławek –– Gietrzwałd –– Toruń. W dniach 30 – 31 sierpnia, koszt wyjazdu z noclegiem, wyżywieniem, przewodnikiem
i opieką pilota 250zł/osoba. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.

6.Prosimy o zwrócenie uwagi na wyrzucanie śmieci na Cmentarzu – jedynymi miejscami przeznaczonymi do tego są kontenery. Przypominamy o obowiązku przedłużenia dzierżawy za miejsce na cmentarzu po 20 latach od pochówku i uiszczeniu opłaty

7.Dziękuję, za sprzątanie Kościoła i proszę o dalszą troskę o Świątynie rodziny: Grzela, Baranek, Krupa, Muszyński, Mrugała. W Antoninie sprzątanie w piątek: Bladziak Aleksandra, Demska Marzena..

8.Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Franciszka Tomczaka z Czarnegolasu. Pogrzeb odbędzie się
w poniedziałek o godz.11:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9.W zakrystii do nabycia jest Prasa Katolicka. Zachęcamy do lektury.

Ks. Kan Grzegorz Zamelek. – Proboszcz.