***Intencje Mszalne  27.08 – 02.09.2017***

XXI Niedziela Zwykła              NMP Częstochowskiej Uroczystość         26.08.2017.

7:30 +W 34 rocz. śm. Andrzeja, Franciszka, Wiktora, Katarzynę Sperlingów, zm. z rodziny Szulców i Staniewskich.

9:00 AT +Helenę, Lecha w 29 rocz. śm., Marię, Stanisława Grześczyków, Marię, Franciszka Kubiaków, Stanisława Cierpkę.

10:15 K +W 9 rocz. śm. Czesławy, w 28 rocz. śm. Stanisława, Teresę, Marka Brzezichów, Darię Fabrowską, Bogdana Kanie.

11:45 +Marię w 3 rocz. śm., Mariana, Helenę, Józefa Tetlaków. Annę, Jana Serafin i zm.
z rodz.

17:30 O zdrowie i dalsze łaski z okazji imienin i 99 rocz. ur. dla cioci Heleny
– int. siostrzeńca z mamą i rodziną.

7:30 +Darię Fabrowską.

17:30 – Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W intencji Ojczyzny, rodzin naszej parafii, dzieci, młodzieży, w int. powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych, chorych i cierpiących, oraz matek oczekujących potomstwa, o dar macierzyństwa.

O zdrowie i szczęśliwą operacje, z podziękowaniem M.B za dotychczasową opiekę
i Błogosławieństwo.

+Genowefę Zapszalską – int. od koleżanek z Klubu Seniora.

+Mariana Serafina, Franciszka Tomczaka, Annę Kędzie, Zdzisława Niemanda, Zbigniewa Jarycha, Stefanie Matysek, Eugeniusza Napieralskiego, Mariana Pawłowskiego, Leszka Stabrowskiego, Weronikę Szczot, Arkadiusza Szeleszczyka, Henryka Janosia, Stanisławę, Józefa Szczechowiczów, Bolesława Noskowicza, Annę Klessen.

17:30 +Zygmunta Trzepacza.

17:30 +Rajmunda Kowalskiego w 25 rocz. śm. z okazji imienin. +Jadwigę, Stefana, Bogdana Bochyńskich.

I Sobota – M­­.C.

01.09.2018.

79 r. Wybuchu II Wojny Światowej

8:00  – W Intencji Poległych w czasie II Wojny Światowej.

14:00 W Intencji Nowożeńców: Talaga – Szymański.

15:00W Intencji Nowożeńców: Błoch – Fabrowski.

18:00 +Annę Szulc – int. Ewy z rodziną.

XXII Niedziela Zwykła       02.09.2017.

7:30 1. +Ewę Cieślińską w 3 rocz. śm.

2. +Zenona Parzyboka w 19 rocz. śm. i zm. rodziców z obu stron.

9:00 AT +Kazimierza Wojtkowskiego. Pelagię, Stanisława, Jana Gomółków. Franciszkę, Józefa, Teodora Wojtkowskich. Z prośbą do Matki Bożej o zdrowie w rodzinie.

10:15 K +Stanisława Górala w 17 rocz. śm.

11:45 +Paulinę Klimek w 9 rocz. śm.

***Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła***

1.W pierwszą sobotę miesiąca 1 września obchodzimy 79 rocz. wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu będziemy modlić się za Ofiary II Wojny Światowej na Mszy świętej o godz.8:00. Msze świętą poprzedzi Różaniec święty
w Intencji Ofiar II Wojny Światowej i Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy Matki Różańcowe
i wszystkich parafian. Od soboty 1 września Msze święte będą sprawowane już w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy plebanii.

2.W niedzielę 2 września w Odolanowie odbędą się Diecezjalno – Gminne  Dożynki, z udziałem Księdza Biskupa Ordynariusza. Początek uroczystości od godz.11:30 w Parku Natury przy ul. Bartosza. Zapraszamy parafian do udziału.

3.W środę Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z udziałem Czcicieli Matki Bożej i Członków Kół Różańcowych. Zapraszamy potrzebujących wsparcia M.B Nieustającej Pomocy.

4.Wyjazd pielgrzymów do: Lichenia –– Włocławka –– Gietrzwałdu –– Torunia. W czwartek 30 sierpnia
o godz.5:30 z parkingu przy Kościele NSPJ. Powrót w piątek w godzinach wieczornych. Prosimy o punktualność uczestników pielgrzymki. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Zapraszamy do udziału.

5.Prosimy o zwrócenie uwagi na wyrzucanie śmieci na Cmentarzu – jedynymi miejscami przeznaczonymi do tego są kontenery. Przypominamy o obowiązku przedłużenia dzierżawy za miejsce na cmentarzu po 20 latach od pochówku
i uiszczeniu opłaty w biurze parafialnym.

6.Dziękuję, za sprzątanie Kościoła i proszę o dalszą troskę o Świątynie rodziny: Wyroba, Pigłas, Tomczak, Zygmunt, Maruszczak, Netter. W Antoninie sprzątanie w piątek: Demska Marzena, Banach Elżbieta.

7.Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty +Franciszka Tomczaka, +Genowefę Zapszalską, +Mariana Serafina
z Czarnegolasu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8.W zakrystii do nabycia jest Prasa Katolicka oraz Kalendarze Diecezjalne na 2019. Zachęcamy do lektury.

Ks. Kan Grzegorz Zamelek. – Proboszcz