***Intencje Mszalne  30.09 – 07.10.2018***

XXVI  Niedziela Zwykła

30.09.2018

7:30 +Wiktorię Łuczak w 10 rocz. śm., zm. z rodziny Łuczaków i Królów.

9:00 AT +Marię, Andrzeja Strączkowskich. Krystynę, Adama, Krzysztofa Pelichowskich.

10:15 K +Hieronima Pecolta z okazji imienin. Justynę Glinkowską i zm. z rodziny.

11:45 1. W I rocz. urodzin Leona.

2. +Teresę, Edwarda, Zygmunta Ślak.

15:30 K +Jana Mrugalskiego – int. dzieci i rodziców z kl. IB Szkoły Podstawowej nr. 2.

17:30 +Zdzisława Tabora w 13 rocz. śm. Antoninę, Franciszka Taborów. Mariannę, Stanisława Ciemnych.

15:30 K +Andrzeja Kupaja – int. wujka Grzegorza z żoną z Antonina.

17:30  +Dorotę Stefańczyk.

17:30 – Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W intencji Ojczyzny, rodzin naszej parafii, dzieci, młodzieży kandydatów do bierzmowania,
w int. powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych, za chorych i cierpiących, oraz matek oczekujących potomstwa, o dar macierzyństwa.

+Franciszka Patacza z okazji imienin.

+Teresę Kamzol. Sylwestra Kamzola w I rocz. śm.

+Krystynę w 5 rocz. śm, Jana Cieślińskich.

+Józefa Szczechowicza w I rocz. śm.

+Mariana Serafina, Genowefę Zaprzalską, Franciszka Tomczaka, Jadwigę Szczepaniak, Edwarda Skrobańskiego, Łucję Drapikowską, Edwarda Szczypkowskiego.

I Czwartek M-C

15:00 K – Spowiedź.

15:30 K +Józefę w 4 rocz. śm., Antoniego, Leszka Prusinowskich.

16:00 AT +Andrzeja Kupaja – int. cioci Agnieszki z wujem Jankiem, kuzynów Jakuba, Krzysia, kuzynki Justyny z Adrianem.

I Piątek M-C

16:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec. Spowiedź Święta.

17:30 1. – Intencja Straży Honorowej NSPJ.

2. +Agnieszkę, Jana Skotnickich.

I Sobota M-C

8:00 – W Intencji Kół Różańcowych.

15:00 W Intencji Nowożeńców: Zimniak – Owczarek.

18:00 1. +Teresę Graf w 16 rocz. śm.

2. +Jana Serafina w 20 rocz. śm., Annę Serafin i zm. z rodziny Serafinów i Talagów.

(W modlitwie w I rocznice urodzin Fabiana)

XXVII Niedziela Zwykła       07.10.2018.

7:30 +Zofię, Tadeusza, Piotra, Stanisławę, Ludwika Kułków i zm. z rodziny.

9:00 AT +Kazimierza Szczypkowskiego – int. chrześniaka Eugeniusza Talagi z rodziną.

10:15 K Intencja I Róży Matek im. Św. Teresy o Dzieciątka Jezus: dziękując Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski, błogosławieństwo boże z prośbą o dalsze zdrowie dla chorych matek i ich rodzin. Dla zmarłych matek o wieczna radość.

11:45 +W 13 rocz. śm. Gertrudy Romanowskiej, zm. Stanisławę, Antoniego, Stefanię, Marię Romanowskich. Stanisławę, Stanisława, Marka Szyszka i zm. z rodziny.

15:00 +W 15 rocz. śm. Anny Tomczak.                                                                               Różaniec.

***Ogłoszenia Parafialne – XXVI Niedziela Zwykła***

1.W poniedziałek przypada 1 października – Początek  Nabożeństw  Różańcowych. Różaniec w sobotę o godz.17:45.
W niedzielę o godz. 14:45 w Czarnymlesie. W tygodniu różaniec codziennie w Czarnymlesie o godz. 17:30. W Szklarce Przygodzickiej o godz.15:30. Zapraszamy dzieci, młodzież kandydatów do bierzmowania, starszych do modlitwy różańcowej.
W Czarnymlesie Różaniec z udziałem dzieci: poniedziałek, środa, piątek. W Szklarce Przygodzickiej: poniedziałek, wtorek
i czwartek. W tym dniu w Szklarce Przygodzickiej  Msza święta. Dzieci otrzymają na początku książeczkę, do której będą wklejać obrazki poznając historie Objawień w Lourdes. Dla dzieci klasy II i III w różańcu uczestnictwo obowiązkowe.

2.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z udziałem Członków Kół Różańcowych i Czcicieli Matki Bożej.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, Msze święte na filiach, w Szklarce Przygodzickiej o godz.15:30
w łączności z Różańcem, w Antoninie o godz.16:00, przed Msza świętą okazja do Spowiedzi świętej. W pierwszy piątek miesiąca objazd chorych z Komunią świętą od godz.9:00, chorych zgłaszamy w zakrystii. W Czarnymlesie przed Msza świętą o godz.17:30 okazja do Spowiedzi Świętej. W piątek zapraszamy na Różaniec o godz.16:30, wraz z Adoracją Najświętszego Sakramentu i okazją do Spowiedzi świętej. Po Mszy świętej konferencja dla rodziców i chrzestnych oraz spotkanie kandydatów do bierzmowania.
W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta: o godz.8:00 w Intencji Czcicieli Matki Bożej.

4.W sobotę 6 października zbiórka ministrantów w Kościele o godz.10:00. Zapraszamy kandydatów i wszystkich ministrantów na spotkanie. Próba scholii w niedzielę 7 października o godz.10:30. Serdecznie zapraszamy.

5.W roku  szkolnym dzieci kl. II, III, IV uczestniczą we Mszy świętej o godz.11:45. Dzieci zbierają Ziarno – Słowo Boże.

6.Dziękuję, za sprzątanie Kościoła i proszę o dalszą troskę o Świątynie rodziny: Góral, Parzybok, Niełacny, Kędzia, Jaros.
W Antoninie sprzątanie w piątek: Sylwia Walkiewicz, Agnieszka Kania, Rafał Marcyjaniak.

7.W zakrystii do nabycia jest Prasa Katolicka oraz Kalendarze Diecezjalne na 2019. Zachęcamy do zakupu i lektury.

Ks. Kan Grzegorz Zamelek. – Proboszcz