***INTENCJE MSZALNE  26. 03 – 01. 04. 2018.***

Niedziela Palmowa  25.03.2018.

7:30 1 +W 12 rocz. śm. Izabeli Żurek, Władysława, Zofię Żurek, Michała, Annę, Józefa, Franciszka, Czernieckich, Zofię, Wojciecha Potyrałów.

2 +Krystynę, Bronisława, Antoninę, Władysława Fleiszerów, Gabrielę Machynia, Mariana Cegłę.

9:00 AT +Czesławę, Czesława Janickich, Jadwigę, Stanisława Kaczmarków, Zbigniewa Żubra.

10:15 K +Antoniego w 32 rocz. śm. Józefę, Leszka Prusinowskich.

11:45 +Annę, Józefa Rostalskich.

15:00 +Marię, Franciszka Lisów, Irenę, Pelagię, Czesława Cicharskich.                      Gorzkie żale.

17:30 +Helenę Grześczyk – int. wnuczki Lidki, wnuczki Oli z mężem i córkami Gabrysią i Marysią.

17:30 +Józefa Cieślińskiego – int. córki Agnieszki z mężem i dziećmi.

17:30 – NOEWNNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W intencji Ojczyzny, rodzin naszej parafii, dzieci i młodzieży kandydatów do bierzmowania, w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, chorych i cierpiących, oraz matek oczekujących potomstwa, o dar macierzyństwa.

+Marię w 9 rocz. śm. Bronisława Leja,

+Helenę Grześczyk – int. rodziny Matysiaków, Cieślińskich.

+Eugeniusza Michałowskiego – int. rodziny Matysiaków i Płucienników, z rodzinami.

+Mariana Tetlaka w 6 rocz. śm. Marię Tetlak, Helenę, Józefa Tetlaków, Annę, Jana Serafin, zm.
z rodziny.

+Za zmarłych Marczaków, dzieci: Zdzisława, Urszulę, Henryka, zm. rodziców, Joannę, Henryka.

+Józefa Cieślińskiego, Edwarda Skrobańskiego, Łucję Drapikowską, Jana Mrugalskiego, Edwarda Szczypkowskiego, Andrzeja Kupaja, Darię Fabrowską, Józefę Grzesiak, Arkadiusza Szeleszczyka, Weronikę Szczot, Kazimierza Lizika, Stanisławę, Józefa Szczechowiczów.

***TRIDUUM PASCHALNE***

Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej

18:30 – W Intencji Kapłanów.

Liturgia Męki Pańskiej

15:00 – DROGA KRZYŻOWA

18:30 Liturgia Męki Pańskiej.

Wielka Sobota

Wigilia Paschalna

18:30 1. Za Parafian.

2. +Sylwestra, Stanisławę, Leona Sobczaków, Pelagię, Kazimierza, Józefa Talagów.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  01.04.2018

6:00 – Rezurekcja. Za Parafian.

9:00 AT +Joannę, Grzegorza Bejkus.

10:15 K +Mariannę w 14 rocz. śm. Marię, Ludwika Fabrowskich, Józefa Czernieckiego.

11:45 +Stanisława, Annę, Dariusza Falten. Ewę Dułaj.

Poniedziałek Wielkanocny

02.04.2018.

7:30 +Stanisławę w 1 rocz. śm. Józefa Szczechowicz. – int. Kl. VI, VII z wychowawcami i rodzicami.

9:00 AT +Helenę Grześczyk – int. Matysiakowej, rodziny Pikińskich, Mirosławy Matysiak z rodziną.

10:15 K +Pelagię, Antoniego Nieruchalskich, Stanisława Nieruchalskiego.

11:45 +W 6 rocz. śm. Marii Czernieckiej, zmarłych rodziców: Andrzeja, Katarzynę.

***OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa 25.03.2018.***

1.Dzisiaj przed Kościołem zbiórka na kwiaty do Grobu Bożego. Proszę o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki panie z Kół Różańcowych.

2.Do środy można składać Dar Serca. Za wszelką pomoc z potrzeby serca w imieniu obdarowanych serdecznie dziękuje.

3.Ofiara z sprzedaży Palm i kartek świątecznych wyniosła 1,800zł. w imieniu dzieci serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

4.W czwartek o godz.18:30 – Rozpoczęcie Świętego Triduun Paschalnego.

5.Za tydzień w niedziele 1 kwietnia o godz.11:00 w Kościele  NSPJ Próba Scholii.

6.W roku  szkolnym dzieci kl. II, III, IV uczestniczą we Mszy św. o godz. 11:45. Dzieci zbierają Ziarno.

7.Prosimy o zwrócenie uwagi na wyrzucanie śmieci na Cmentarzu – jedynymi miejscami przeznaczonymi do tego są kontenery. Przypominamy o obowiązku przedłużenia dzierżawy za miejsce na cmentarzu po 20 latach od pochówku
i uiszczeniu opłaty.

8.Dzisiaj młodzież naszej parafii:  kandydaci do bierzmowania udadzą się na Górę Krzyża pod Ostrzeszowem, na spotkanie młodzieży z całej diecezji z Księdzem Biskupem. Wyjazd nastąpi o godz.13:30 z przed Kościoła NSPJ.

Ks. Kan Grzegorz Zamelek Proboszcz.

*******